INTERNETITURUNDUS
INTERNETITURUNDUS
SILMSIDE INTERNETIS - 16 aastat

PRIVAATUS

Käsitleme teie andmeid täpselt nii, nagu kohtleme omi: vastutustundlikult. 

Selle pühendumuse parim tunnistus on meie saavutused. Kuusteist aastat jätkame oma klientidele antud lubaduse täitmist.

Privaatsus on paljuski seotud ärimudeli valikuga. Valisime mudeli, mis ei ole vastuolus teie teabe kaitsmisega

Meie ärimudel on nii lihtne – otsene kliendi ja müüja suhe: pakume parimat tehnoloogiat äärmiselt soodsate hindadega. Kui leiate meie pakutavas omale midagi, alles siis maksate selle eest. Meil ei ole reklaamijatega varjatud tegevuskavasid ega taustatehinguid. (tasuta hüve ärimudelid, mitmepoolse platvormi mudelid, Google ärimudel jt)

Teie andmed ei kuulu meile, vaid teile!

Internetiturundus ei müü kunagi teie andmeid.

Me ei näita kunagi reklaame!

Meil puudub laialdaselt kasutust leidnud reklaamipõhine ärimudel

Leiame, et veebireklaam ja kasutaja privaatsus ei sobi kokku. Vältisime reklaamipõhist ärimudelit ammu enne privaatsusseaduste jõustumist. Hoiame tarkvara hinnad oma klientide jaoks atraktiivsed ja asjakohased, et saaksime jätkuvalt pakkuda maailmatasemel teenuseid ja pakkuda kindlat kliendituge. Meie teenused töötavad ka siis, kui paljud väga tuntud veebiteenuse pakkujad ei suuda tagada oma klientidele teenuste kättesaadavust ning nende serverid internetist maas on. Kindel teenus on alati olnud meie lähenemine. Isegi meie tasuta teenustele ei saa reklaame tellida. Oleme oma ärimudelis läbipaistvad ja suhtume oma klienti nagu perekonda. Me ei taha teenida raha ühelgi viisil, mis seab ohtu meie kasutajate usalduse meie teenuse vastu.

Täiendavat jälgimist ei ole

Kasutajate jälgimine (reklaamide näitamiseks) on muutunud täielikuks jälgimiseks. See trend sai alguse B2C teenustest, kuid on hakanud kanduma ka B2B-le. Me oleme igasuguse jälgimise vastu! Mida see tähendab? Kui kasutate meie teenuseid, ei luba me jälgimisettevõtetel teid jälgida ega koguda teie andmeid. Samuti oleme oma veebisaitidelt eemaldanud kõik ebaolulised või pealetükkivad kolmandate osapoolte jälgijad. Korraldame regulaarselt auditeid, et säilitada kõrgeim privaatsus.

Turvalisus kõigepealt

Kaitseme kõiki meie serveritesse avalike võrkude kaudu edastatavaid kliendiandmeid tugevate krüpteerimistööriistade abil. Kõik ühendused meie serveritega nõuavad transpordikihi turvalisuse (TLS 1.2/1.3) krüptimist tugevate šifritega. See kehtib kõigi ühenduste jaoks. Krüpteerime kliendiandmeid 256-bitise täiustatud krüpteerimisstandardi (AES) abil. Teenustes kasutame täiendavaid turvakihte, krüpteerides andmete krüpteerimisvõtmed, kasutades hästi kaitstud põhivõtmeid.

Reklaamipakkujatest hoidumine

Me ei ole mängus selleks, et kasutajakäitumisest saada rahalist kasu. Meie võrgus pole ühtegi reklaamipakkujat! Veebireklaamidele tuginemine seab ohtu teenusepakkuja ja kliendi vahelise usalduse. Teenuse tasemel jälgivad tootetiimid funktsioonide kasutamist, et pakkuda paremat teenust ja täiustada tooteid. Oleme pühendunud sellisele lähenemisele.

Puudub investorite surve

Vastutame oma saatuse eest, ja see on vabadus, mida tahame säilitada. Oleme erakapitalil põhinev ettevõte. Plaanime selliseks ka jääda. Meil pole investoreid ega börsiettevõtteid selja taga. Plaanime end sellisena hoida. See hoiab meid vabana välisest survest ning võimaldab teha otsuseid lähtudes oma klientide ja töötajate pikaajalistes huvidest.

Raha asemel rohkem väärtusi

Meid juhib see, mis on moraalselt õige. Kogu oma teekonna jooksul pole me kunagi kõhelnud valimast seda, mis on õige, selle asemel, mis on kohe kasumlik. See on meie põhiväärtus. Meil on hea meel kasvada mis tahes tempos, mis meie olukord meile lubab, ja meil pole üldse kiiret! Kuna pole investoreid, kellele kirjadele vastata, ega väliseid sidusrühmi, kelle vaibale kutsutakse, siis võime lubada, et me ei kaldu valitud teelt kõrvale.

16 aastat selle tõestamiseks

Internetiturunduse teekond on kestnud pikka aega. Me ei ole maagiline ükssarvik, nagu leiate fantaasiajuttudest. Oleme veendunud, et kapitalism on ainus õige valik. Usume, et investeerime aega ja kasutajasuhete loomisesse ning nende säilitamisse. Oma teekonna viimase 5 aasta jooksul jäime truuks sellele, kes me oleme, ja teenisime oma võtmeklientide usalduse. Paljud neist on siiani meiega. Näeme neid osana oma perekonnast.

Pühendume privaatsusele

Usume, et me ei vaja kuskilt ülevaltpoolt seadust, et jõuda järele, mida me teeme, et otsustada, mis on klientidele vastuvõetav või mitte. See on väga otse öeldud. Meie kliendid maksavad meile vaid meie teenuse eest. Nende usalduse rikkumisest pole juttugi! Me ei kavatse teie ette panna tervet hunnikut juriidilist kõnepruuki. Tegime otsuse, mis on moraalselt vastuvõetav vs juriidiliselt vastuvõetav. Usaldus luuakse pika aja jooksul. Seda usaldust tuleb välja teenida ja hoida. Loodame välja teenida ka teie usalduse.