INTERNETITURUNDUS
INTERNETITURUNDUS
SILMSIDE INTERNETIS - 16 aastat

KODULEHE TEGEMINE

UUE KODULEHE TEGEMINE JA PROJEKTI JUHTIMINE

Kuidas toimub kodulehe tegemine

Koduleht valmib projekti alusel. Projektijuht teeb teiega tihedat koostööd, juhib ettevalmistamist, informeerib vajadustest, kooskõlastab veebiteabe, vastab teie küsimustele, koordineerib meeskonnatööd ning jälgib jooksvalt kodulehe tegemise ajakava ja tähtaegadest kinnipidamist.

Ajakava

Iga töö jaoks on oma aeg. Jälgime, et õiged asjad saavad õigesse kohta, õigel ajal! Projektijuht on teie parem käsi ja tugi kodulehe tegemisel.

Mahukad kodulehed

Suuremate veebiprojektide puhul lisaks lehe tegemisele rahvusvaheline turundus internetis. Aitame teil kodulehe või tootega siseneda välisturule.

Oskusteave ja 15 aastat kogemust

Esiteks, aitame vältida vigu, mida teie konkurendid tegid oma kodulehega. Kaasame teie projekti rahvusvahelise oskusteave ja 15 aastat kogemusi!

Koduleht peab teie heaks töötama

Teiseks, kodulehel ei ole mõtet, kui see jääb kadunuks tuhandete seas, mida peab otsima nagu nõela heinakuhjast! See on sama hästi kui maha visatud raha. Paneme kodulehe teie heaks püsivalt tööle! 

Ajakohane tehnoloogia

Kolmandaks, kodulehte võib teha eelmise põlvkonna platvormil, aga see vajab kogu aeg putitamist, lappimist ja tähendab teile kulutusi. Sellejuures kunagi ei tea, millal koduleht jälle internetist maas on. Las see jääb sinna aega! Teeme teie lehe kaasaegsel veebitehnoloogial, mida arendame agressiivselt. Teie ei maksa selle eest midagi!

Professionaalne välimus

Neljandaks, te ei pruugi teada kas lehe kujundus näeb välja inetu? Internet kubiseb veebilehtedest, mis riivavad silma. Laias laastus ainult üks kahekümnest on välimuselt professionaalne. Seetõttu kliendid, kes disaini oluliseks peavad, vaatavad asjale viltu. Te ju ei lähe kliendi ette kortsus riietuse või meikimata näoga? Seetõttu pöörame eriti suurt tähelepanu detailidele ja disainile. Asi ei pea mitte üksnes hea olema, vaid ka hea välja nägema!     

Kodulehe tegemine alustavale ettevõtjale, väikefirmale või suurettevõttele

Kodulehe tegemisel arvestame teie vajadust, ärimudelit ja kodulehe eesmärki ning anname väärtuslikke nõuandeid! 

Soovi korral rahvusvaheline turundus.

Kodulehest on reaalselt kasu vaid juhul, kui sellele on tehtud kodulehe optimeerimine. Seetõttu soovitame ja pakume teile kodulehe tegemisel ka kodulehe professionaalset optimeerimist. Väga paljud teevad kodulehti, aga Google esilehele jõuavad vaid professionaalselt optimeeritud lehed.

Millest alustada

Kodulehe tegemiseks palume täita ankeet ja saata päring. Võtame teiega ühendust, vajadusel täpsustame ja saadame teie e-posti aadressile hinnapakkumise.

Pärast pakkumise kinnitust lisame teie kodulehe oma tööde hulka ning vastavalt ajakavale alustame lehe valmistamist. 

Hea teada

Domeen võib olla registreerimata. Kodulehe teabe võib edastada meili teel.

Kodulehe professionaalne kujundus on pakkumise hinnas. Loodav koduleht sisaldab majutust valitud domeeniaadressil, suurte võimalustega kaasaegset sisuhaldust ja tuge. 

TÄITKE ANKEET JA SAATKE PÄRING KODULEHE VALMISTAMISEKS

Rohkem kui koduleht

Esitle oma firmat uuel tasemel

Väikeettevõte saab kõik teenused sama kõrgel tasemel kui pakume seda suurettevõttele. Mis tähendab, et pöörame tähelepanu samadele võtmeteguritele mis teeb kodulehest eduka veebiprojekti. Vaatamata sellele kas väikefirma tellib kodulehe täislahenduse või mitte, jälgime vaikimisi, et kodulehe tegemisel arvestatakse kõike olulist. Me ei tee üksnes kodulehti, vaid tegeleme ka uue põlvkonna veebiehitaja arendamisega. Need uuendused saate igal ajal tasuta, et teil oleks parim koduleht. Aga ka palju interaktiivset lisavarustust ja näiteks ainult meilt kodulehe ülitäpne veebanalüütika lehe külastuste analüüsimiseks.


Eduka lehe ülesehitamine nõuab palju rohkem kui lihtsalt kodulehe tegemist tasuta lehega, teabe lisamist ja veebis avaldamist. Sealhulgas õige domeeni väljatöötamine, professionaalne logo disain ja veebisisu, veebianalüüs sh Google ning palju muud olulist.


Te ei pea enam kunagi muretsema andmete pärast, et keegi kustutab midagi või kuidagi läheb leht katki. Teie andmed on alati tagasiulatuvalt olemas ja te saate igal hetkel taastada kodulehe eelmised versioonid. Teie andmete hoidmine on meile väga tähtis!

KÜSIN KODULEHE PAKKUMIST

Majutus ja sisuhaldus

Kodulehe tegemine sisaldab majutust kui ka veebiehitajat juba valmis tehtud kodulehe sisu haldamiseks, mida kasutades saab koduleheküljel teha vajalikke muudatusi ja valmis lehte täiendada sobival ajal ja moel. Ühtlasi arendame kaasaegset veebiehitajat.

Sisuhalduse koolitus

Kuna tegeleme teie kodulehe valmistamisega, siis pakume soovi korral koolitust kodulehe haldamiseks. Kui te tellite veebilehe ja tahate seda ise muuta, koolitame teid kodulehte muutma sel määral, et saate ise hakkama kodulehe tegemisega.

Kodulehe haldamine

Pakume kliendituge kodulehe haldamiseks, et kõik vajalik saaks lisatud veebilehele õigeks ajaks ja nii saate samal ajal keskenduda oma põhitegevusele. Meie professionaalne tugi aitab teha kodulehte ka edaspidi. Ühtlasi arendame püsivalt veebiehitajat ja täiendame seda uue tehnoloogiaga.

Kogemused ja oskusteave

Tüüplahendus ei arvesta paljude tähtsate teguritega. Loome teile personaalse kodulehe.  Meil on kogemused töötades rahvusvaheliselt tuntud portaalide juures ja saame teie kodulehe valmistamiseks kasutada kõiki vajalikke teadmisi.

TAGASISIDE - MIDA ARVAVAD KLIENDID OMA UUEST KODULEHEST

Navigeerimine ja kodulehe disain

Professionaalsed turundajad peavad kodulehe disaini ja kasutusloogikat väga oluliseks ja pööravad veebikülastaja kasutajakogemusele suurt tähelepanu. Kuidas funktsionaalsus efektiivselt tööle panna? Kuidas külastajat juhtida sinna, kuhu veebiomanik tahab teda suunata? 


Efektiivset müügilehte iseloomustab just see omadus, et õigel ajal saab teha õiged valikud. Kuvatakse seda, mida inimene ostu otsustamiseks vajab. Kõige selle tulemusel saab külastaja tunda ennast koduselt ja hästi ning ta leiab lehel infot, mida ta vajab. Ostjale antakse seda, milleks ta lehele tuli ja müüja saab edukalt müüa oma tooteid. 

Kompetents | Kuidas leht tulu toob?

Kodulehe tegija valik määrab paljuski ära kodulehe edu internetis. Seetõttu on äärmiselt oluline leida õige koostööpartner! Küsimus ei ole kodulehe hinnas, disainis või kodulehe platvormis, kuigi see kõik aitab kaasa edu saavutamisel. Kõige tähtsam on internetiturunduse kompetents. Kui leht ei müü, siis on see maha visatud raha. Professionaalne leht toob teile regulaarselt sisse.

Tegija portfellis võib olla sadu kodulehti, aga reaalsus on see, et need ei toimi kohe algusest peale. Kujundus on hiilgav, aga sellest ei ole kasu raha teenimisel. Ka tuntud portaalid maadlevad probleemide käes. Hea spetsialist oskab teile kohe probleemid ja vead välja tuua.

«Koduleht on otsingumootori sõbralik.» 

«Otsingumootori sõbralik» on üldjuhul sisutühi eeldus, klišeeväljend, mis justkui peaks teie kodulehe tõstma Google esilehele? Kui selle väitega ei kaasne juhtumisi kvaliteetne kodulehe optimeerimine, ei anna see teie kodulehele eelist teiste lehtede seas. Enamasti ei kaasne teenust. Iseenesest mõista, ei aita see kasvatada teie kodulehe positsiooni Google pingereas. Google esikoht ei kukku sülle iseenesest.


Küsige, mida kodulehe tegija mõtleb sõnade taga «otsingumootori sõbralik»? Kas see sisaldab SEO teenust? Mis tasemel see on? Küsimuste korral võtke meiega ühendust. Edu ei tule iseenesest.

Palju võib maksta kodulehe valmistamine?

Kodulehe puhul mille hind on 1000€, ei saa oodata SEO kõrget taset, mida pakuvad kodulehe tegijad, kes panustavad oma aega ja teadmisi, et luua tugev terviklahendus. Kes töötavad välja idee, nõustavad ning panevad lehe efektiivselt tööle. Tippspetsialisti tunnihind on üsna kallis, kuid seda väärt kogu raha eest!  

Kui turunduseks puudub ressurss, siis tuleb leht ise valmis teha tasuta kodulehe peale, süveneda, analüüsida. Loovtöö on aeganõudev. Midagi originaalset ja atraktiivset luua pole sugugi iseenesestmõistetav ja lihtne. 

Kas teie koduleht peab olema mobiilisõbralik?

Mobiilisõbralik koduleht on äriliselt kriitilise tähtsusega, sest kui see ei ole telefonis lehitsetav ja/või teid ei leita üles mobiili abil, siis teid ei ole internetis kohal.

Mobiili sõbralik või mobiilisõbralik koduleht on mobiiliga kohanduv veebidisain, mille mõõte ja sisu kuvatakse mobiilibrauserites optimaalselt. Mobiilisõbralik disain hõlbustab kodulehe sirvimist, lugemist ja navigeerimist. Mobiilisõbralik veebilehe kujundus arvestab ühtlasi nii nutitelefoni kui ka tahvelarvuti ekraani mõõte. Google otsing paneb mobiilisõbralikud lehed mobiiliotsingus ettepoole.


Ajast ja arust veebitehnoloogia

Kui teie veebileht ei ole veel mobiilisõbralik, siis te peaksite selle lähiajal tegema. Inimesed kasutavad nutiseadmeid. Enamus kasutab internetti mobiiltelefonis. Oluline on hoiduda vanast ja aegunud veebitehnoloogiast, mida pakuvad säästulehe tegijad. Kui te soovite ajaga kaasas käia, siis ärge enam rentige või ostke odavat veebilehte, kuivõrd sellisest kodulehest pole teile kasu, vaid kahju!

Paljud kodulehe platvormid ja sisuhaldustarkvarad sh tuntud Wordpress ei ole iseenesest veel mobiilile kohandatud ja need vajavad samuti tehnilist muutmist. Kui te ei tea, kas teie veebileht on mobiilisõbralik, võtke meiega ühendust! Tuleme teile tehniliselt appi ja anname ka head nõu, samuti kui te soovite rohkem teada põhjustest, miks just teil peaks olema mobiilsõbralik koduleht.

Ebamugav kasutajakogemus

Veebilehitseja kuvab kodulehte nn desktopi versioonis, kuid see ei ole tehtud mobiilis lehitsemiseks. Näiteks teatud infot on raske kuvada, kuna ei ole arvestatud nutiseadme mõõte või formaati. Mis tähendab nutiseadme kasutajale seda, et ta peab lehe sisu lugemiseks lehte zoomima või sisu näppides ümber paigutama. Nutiseadme kasutaja jaoks on see aeganõudev ja ebamugav, sageli masendav kogemus ja ta tõenäoliselt loobub lehe sisu lugemisest. Seega saab ta kodulehest negatiivse kogemuse. See loob lehe omanikust halva maine, mida tõenäoliselt mäletatakse veel mõnda aega. Seetõttu ostetakse toode pigem mujalt, mida on meeldiv navigeerida, mille sisu on loetav ja mugavalt kasutatav.

Kui teie kodulehe disain ei ole mobiilile kohandatud, võtke meiega ühendust! Saatke email: info@interneti-turundus.org

Tarbija harjumused

Erinevad uuringud kinnitavad seda, et enamus inimesi kasutab nutitelefoni teabe hankimiseks igal ajal, kodus, tööl ja vabal ajal; ka siis, kui lauaarvuti on olemas. Inimestele lihtsalt meeldib oma nutikas seade ja selle mitmekülgsed võimalused. Mobiilid on muutnud tarbija harjumusi kogu maailmas. Seetõttu peate olema veendunud, et teie kodulehte on mobiilist mugav kasutada ja lehekülastajad jäävad rahule.

Maailmas enim kasutatav otsingumootor Google tegi 14. mail 2016. a algoritmi uuenduse Mobiili-sõbralik-2 (ingl Mobile-Frendly-2), mille eesmärk on mobiilikasutajale võimaldada otsingu korral parimat kogemust. Seoses sellega järjestati ümber Google top pingerida mobiilides nii, et nutiseadmete kasutajale kuvatakse eelkõige otsingutulemusi nn mobiili sõbralikelt veebilehtedelt. See tähendab, et Google esilehele saavad sellega arvestavad veebilehed.