INTERNETITURUNDUS
INTERNETITURUNDUS
SILMSIDE INTERNETIS - 16 aastat

Professionaalne veebianalüütika

Kodulehe ülidetailne interaktiivne veebistatistika ja videosalvestused. Saate oma silmaga näha, kuidas klient teie lehega suhtleb, mis haarab ta tähelepanu, mida ta näeb ja tegelikult teeb. Kõik on täpselt nii kui veebiseansis oli. Info ja teenuse tellimine info@interneti-turundus.org

Mida külastaja näeb? Vaata videot! Vaata veebilehitsemise seansi salvestust.

Mida klient vaatab ja teeb teie kodulehel külastuse vältel? Reaalse ülevaate saamiseks vaata läbi seansi salvestus. Astu tema jalajälgedes. Vaata videot!

Külastuse seansi salvestamine

Kõik videosalvestused on täielikult privaatsed!

Mida teie lehe külastajad ootavad, mis neid häirib ja milliseid lehti nad vaatavad? 
​Kasutage neid teadmisi kodulehel. Targem valik aitab suurendada konversioone.

Hindame kõrgelt kliendi privaatsust

IP-aadressid on anonüüm-sed. Ühtegi klahvivajutust ei salvestata. Samuti mitte vormi sisestatud andmeid. 

Vaadake oma veebilehte külastajate silmade läbi - mida nad tahavad ja mida nad ei tee. Kasutage neid teadmisi oma kodulehe muutmiseks ja nende konversioonide saamiseks!

Kuva sisulehtede vaheline navigeerimine

Vaata läbi navigeerimine sisulehtede vahel. Kuidas külastajad eelistavad kodulehel liikuda ja läbi mitme lehekülje. Milliste seadmetega ja milliselt lehelt kodulehele siseneti ja milline teemaleht oli maandumisleht? Mis järjekorras lehitseti? Milliseid teemalehti loeti ja kui kaua? Millise sisulehe kaudu lahkutakse kodulehelt?

Kas navigeerimine suunab kodulehe külastaja soovitud info juurde?
Kas navigeerimine suunab kodulehe külastaja soovitud info juurde?
Kuhu külastaja seansi ajal välja jõuab, mis ajal ja kuidas?
Kuhu külastaja seansi ajal välja jõuab, mis ajal ja kuidas?

Sündmuste analüüs

Vaadake kõiki sündmusi, mida külastaja seansi ajal läbib. Filteerige sündmusi ja eesmärke. Optimeerige kodulehe konversioonid. 

Te saate klikikaardi ja paindlikult analüüsida sihtgrupi segmente asukoha, sageduse, jt. Mida on kõige enam klikitud? Kas see vastab teie kodulehe eesmärgile?
Te saate klikikaardi ja paindlikult analüüsida sihtgrupi segmente asukoha, sageduse ja muul moel. Mida on kõige enam klikitud? Kas see vastab teie kodulehe eesmärgile?

IGA KLIKK ON ARVEL

Kui soovite teenust või teil on küsimusi, siis võtke ühendust.

Leidke üles tegutsemise kohad

Kuidas külastaja suhtleb teie kodulehega? Mis paelub tema tähelepanu? Mis seda hajutab? Vaadake külastaja kaasamise üksikasju.

Analüüsige külastaja käitumist

Meie kaardid näitavad teie külastajate klikkimis- ja kerimismustreid ning seansi salvestamine aitab teil mõista külastaja käitumist.

Konversioon on toiming, mis läheb arvesse siis, kui keegi reageerib teie reklaamile (nt klikib teie tekstreklaamil või vaatab teie videoreklaami) ja teeb seejärel toimingu, mille olete oma ettevõtte jaoks väärtuslikuks määranud (nt ostab teilt midagi veebi kaudu või helistab teie ettevõttele mobiiltelefonilt). Allikas: Google