INTERNETITURUNDUS SILMSIDE INTERNETIS

KONTAKT

INTERNETITURUNDUS OÜ

  • Klienditugi
  • Ettevõte
Klienditugi
 

Kõned

56 250 813

Meilid

info@interneti-turundus.org

 

Tekstivestlused reaalajas

Skype teel või Messengeris

Jälgi teateidKui teile ei meeldi rämpspost, siis ära spämmi! Spämm toob kaasa vastumeetmed.

Isikud, kes ei täida kohustusi nõuetekohaselt  →  võlgnikud

Ettevõte
Internetiturundus - silmside internetis
 

Internetiturundus OÜ asutati 2006. aastal. Ettevõte tegeleb põhiliselt internetiturunduse ja kodulehtede valmistamise ning kodulehe optimeerimisega. Järgime otsingumootorite reegleid ja suuniseid ning pakume oma klientidele üksnes kõrgetasemelist SEO teenust. Tegeleme rahvusvahelise turundusega, aitame toote või teenusega siseneda välisturule.

 
Silmapaistvat koostööd!


Praktilised pakkumised

  • Sotsiaalmeedia koolitus
  • Viirustõrje litsents
Sotsiaalmeedia koolitus
 

Sotsiaalmeedia koolitus


Harjumaal, Anija mõisa õdusas interjööris toimus Põhja-Eesti regiooni turismiettevõtjatele suunatud sotsiaalmeedias turundamise seminar-koolitus.  

Loe edasi

 

Pakume koolitust

Pakume organisatsioonidele praktilist sotsiaalmeedia turunduse koolitust


Grupi suurus kuni 25 osalejat ja kestus 4-5 tundi. Kirjuta meile! »

info@interneti-turundus.org

Viirustõrje litsents


Internetiturunduse ajaloolist blogi saate minna lugema otse siit TURUNDUSBLOGI
Kliendid oma uuest kodulehest

«Olen väga rahul. Disain on hea ja vastused tulevad kiiresti. Ka logo väljatöötamine sujus. Julgen soovitada Teie teenust tuttavatele.»

Aivo Uri, Gignomet OÜ

«Ja siis ma pean teid kõiki tänama hea nime eest, mille te välja pakkusite. Selle nime kohta oleme saanud väga head tagasisidet! Ilusti kõlab - Hallivilla! :)

Saame kodulehekülje kohta kõikidelt nö fännidelt ainult head kuulda, nii et oleme vist ülihea alguse teinud selleks, et endast võimalikult head esmamuljet jätta.»

Kerle Jõeäär, Hallivilla OÜ

«Koostöö Internetiturundus OÜga on minu jaoks olnud selge rõõm. Olnud mõnda aega tegev ka turunduse valdkonnas, tean kui oluline on tellijapoolne ülesande püstitus. Mida täpsemalt oskab tellija väljendada oma soove, seda paremat tulemust on oodata, sest siis hakatakse kohe õiges suunas liikuma ja ei raisata mõttetult aega ja närve. Samas ei ole see sugugi lihtne ülesanne ja siin tuleb oma rahulikul ja tasakaalukal moel appi Margus Veisveer, kellega ma vahetult suhelnud olen. Kuulan tänuga ära kõik professionaali-poolsed nõuanded, ideed ja ettepanekud ja koostöös sünnibki tulemus, mis ületab alati mu ootusi. Kõige hämmastavam on see, kuidas on ära tabatud see miski, mida ma olen soovinud näha, asja olemus, meeleolu.
Muljetavaldav on ka see, et oma küsimustele ja soovidele midagi muuta, saan alati kiire ja põhjaliku vastuse. Internetiturundus OÜ on väga meeldiv ja usaldusväärne koostööpartner.»
Inga Sule, Ellensburg OÜ