INTERNETITURUNDUS
INTERNETITURUNDUS
SILMSIDE INTERNETIS - 16 aastat

SOTSIAALMEEDIA KOOLITUS

PAKUME ORGANISATSIOONIDELE PRAKTILIST SOTSIAALMEEDIA TURUNDUSE KOOLITUST

Organisatsioonidele

Grupi suurus ligi 25 osalejat ja kestus 4-5 tundi.

Sotsiaalmeedia koolitus

Koolitus on mõeldud firma töötajatele, ametiasutusele või kogukonnale. Koolitus sobib eelkõige väikegrupile, kuhu võite kaasata sõpru või teie naaberfirma töötajaid. Sotsiaalmeedia koolituse sisu koostamisel on mõeldud tellija(te) tegevusalale.

Käsitlemist leiavad olulised sotsiaalmeedia teemad: mille poolest turundus erineb sotsiaalmeedia turundusest; sotsiaalmeedia eesmärgid ja strateegia; kuidas valida õigeid sotsiaalmeedia kanaleid ja sotsiaalvõrgustikke; kuidas õigesti turundada ja arendada suhteid; sotsiaalmeedia tulemuste analüüs ja praktilised näited.

Sotsiaalmeedia eesmärk

Sotsiaalmeedia eesmärk on sihtgrupi seas edendada sotsiaalseid motiive, et osaleda ja kaasa aidata inimestel saavutada sotsiaalset heaolu, pakkudes sihtgrupile väärtusi, mis ei tähenda raha kulutamist. 

Sotsiaalvõrgustik

Sotsiaalvõrgustik ehk suhtlusvõrgustik ehk sotsiaalne võrgustik on suhtlemise mudel või keskkond, peamiselt internetis, mille kasutajad on ära õppinud selle võimalused ja suhtlevad isekeskis, et saavutada sotsiaalset heaolu.

Sotsiaalmeedia strateegia

Sotsiaalmeedia strateegia on turundusmeetmete kombinatsioon ja/või kogum, mis näitab, mil viisil ja kui sageli ettevõte sotsiaalvõrgustikes suhtleb oma potentsiaalse kliendiga.

Sotsiaalmeedia

Sotsiaalmeedia ehk sotsiaalne meedia hõlmab keskkondi, kus selle kasutajad saavad ise otsustada, mis on populaarne ja suhtlemine toimub üksikisikute vahel, eesmärgiga luua sisu, vahetada teavet ning ideid.

Sotsiaalmeedia turundus

Sotsiaalmeedia turundus (lühend SMM) on eelkõige suhete arendamine läbi sotsiaalvõrgustike ja sotsiaalne internetiturundus. Sotsiaalmeedia turunduse põhjal saab kasu eelkõige sihtrühm ja ühiskond tervikuna, mitte ettevõte. 

Küsige ettevõttele personaalne sotsiaalmeedia koolitus

Anija mõisa idülliline rõdu

Sotsiaalmeedias turundamine töötab

10. oktoobril toimus Harjumaal, Anija mõisa õdusas interjööris Põhja-Eesti regiooni turismiettevõtjatele suunatud sotsiaalmeedias turundamise seminar-koolitus.

​Loen edasi

Reklaam sotsiaalmeedias

Great work! Your ad has an average relevance score of 10, which means it's getting more positive feedback and is costing less to deliver than most ads on Facebook.