INTERNETITURUNDUS SILMSIDE INTERNETIS

TELLI KODULEHT - MOBIILIVEEB

TELLI KODULEHT | MOBIILIVEEB

Koduleht ja mobiiliveeb alustavale ettevõtjale, väikefirmale või suurettevõttele.

Kodulehe tegemisel arvestame teie vajadust, ärimudelit ja kodulehe eesmärki ning anname väärtuslikke nõuandeid!ESITLE OMA FIRMAT UUEL TASEMEL!

 


Te saate slaidereid näidata igal sisulehel. Samal ajal mitu erinevat kui soovite! 
Mitte üks avalehe slaider nagu tavaliselt Wordpressis, vaid igal teemalehel eraldi slaiderid! Te saate lisada kodulehele nii palju slaidereid kui ise tahate ja kuvada kohas kus meeldib. Te saate koostada iga toote või teenuse kohta eri slaiderid.

 


Te saate galeriid näidata nii mitmel sisulehel ja formaadis kui vaja. Te saate sama galeriid panna mitmel sisulehel. Te saate esitleda galeriid ka erinevas stiilis!


Te saate lisada kasvõi igale sisulehele unikaalse bänneri! Sõnumid. Nupud.


 

«Väikeettevõte saab kõik teenused sama kõrgel tasemel kui seda pakume suurettevõttele. Mis tähendab seda, et pöörame tähelepanu samadele võtmeteguritele mis teevad ühest lehest eduka veebiprojekti. Vaatamata sellele kas väikefirma tellib täislahenduse või mitte, jälgime vaikimisi, et teie koduleht valmib arvestades kõike olulist.»
 

Kogemused ja oskusteave

Tugeva brändi ehitamine nõuab palju rohkem kui lihtsalt masskujunduse põhjal teabe avaldamist veebis. Tüüplahendus ei arvesta paljude tähtsate teguritega. Loome teile personaalse kodulehe.  Meil on kogemused töötades rahvusvaheliselt tuntud portaalide juures ja saame vajalikke teadmisi kasutada teie kodulehe tegemisel.