INTERNETITURUNDUS SILMSIDE INTERNETIS

TELLI KODULEHT - MOBIILIVEEB

TELLI KODULEHT | MOBIILIVEEB

Koduleht ja mobiiliveeb alustavale ettevõtjale, väikefirmale või suurettevõttele.

Kodulehe tegemisel arvestame teie vajadust, ärimudelit ja kodulehe eesmärki ning anname väärtuslikke nõuandeid! Telli koduleht, anname kodulehe majutuse tasuta!

ESITLUSE UUS TASE!

See ei ole enam unistus. See on täna reaalne.

 


Slaidereid näidata igal sisulehel. Samal ajal mitu erinevat! Mitte üks avalehe slaider, vaid igal teemalehel eraldi slaiderid! Lisa kodulehel nii palju slaidereid kui ise tahad ja kohas kus meeldib.

Galeriid näidata nii mitmel sisulehel ja formaadis kui vaja. Esitle galeriid erinevas stiilis!

Lisa kasvõi igal sisulehel unikaalne bänner!

 

Kui ei pea maksma isegi majutustasu!

See ei ole "tasuta koduleht", vaid on tõepoolest ilma majutustasuta! Mis on tegelikult ka tasuta. Alati.
 
Pakume ainsana Eestis majutustasuta oma domeeniga kodulehte.

Ja palju muud kasulikku... 

«Väikeettevõte saab kõik teenused sama kõrgel tasemel kui seda pakume suurettevõttele. Mis tähendab seda, et pöörame tähelepanu samadele võtmeteguritele mis teevad ühest lehest eduka veebiprojekti. Vaatamata sellele kas väikefirma tellib täislahenduse või mitte, jälgime vaikimisi, et teie koduleht valmib arvestades kõike olulist.»
 

Kogemused ja oskusteave

Tugeva brändi ehitamine nõuab palju rohkem kui lihtsalt masskujunduse põhjal teabe avaldamist veebis. Tüüplahendus ei arvesta paljude tähtsate teguritega. Loome teile personaalse kodulehe.  Meil on kogemused töötades rahvusvaheliselt tuntud portaalide juures ja saame vajalikke teadmisi kasutada teie kodulehe tegemisel.